آکادمی رباتیک و خلاقیت اسپادانا

نمایندگی رباتیک

نمایندگی رباتیک

آکادمی خلاقیت اسپادانا در راستای گسترش فعالیت های خود در سطح کشور نمایندگی رباتیک به افراد حقیقی و یا حقوقی می پذیرد و تا به امروز بیش از ده ها نمایندگی رباتیک فعال در سراسر کشور دارد .
رباتیک برای کودکان زمینه سرگرمی و یادگیری تکنولوژی را فراهم میکند. رشته رباتیک برای رشد خلاقیت کودکان بسیار موثر است. کودکان می توانند با ساخت ربات، برنامه ریزی را یاد بگیرند. مزیت این فعالیت ها و بازی های گروهی، پیدا کردن دوستان جدید و به چالش کشیدن کودکان برای بهبود مهارت های فردی است.
رباتیک در خیلی از رشته ها شامل برنامه نویسی، انیمیشن سازی، خیاطی و … محبوبیت ویژه ای بین کودکان و علی الخصوص بزرگسالان پیدا کرده است. و این علاقه و محبوبیت روز به روز در جهان بیشتر می شود. در ایران هم امروزه علاقه مندان کودکان و بزرگسالان هر روز بیشتر از پیش می شود. اگر می‌خواهیم ایرانی سربلند و پیشرفته داشته باشیم، باید کودکان خود را خلاق بار بیاوریم و انها را به جای مصرف کننده بودن، به خلاق و نوآور بودن تشویق کنیم. خلق چیزهای جدید نه تنها بچه ها را در زندگی نو اور می کند بلکه پدر ها و مادر ها هم از این قاعده مستثنا نیستند. پدرها و مادر ها می توانند با فرزندان خود بازی های رباتیک را انجام دهند و در بازی های ان ها سهیم شوند .

این گونه بچه ها بیشتر تشویق می شوند تا با همکاری پدر و مادر خود اموزش ببینند و سرگرم فعالیت های تکنولوژی و فن اوری شوند. با کمک بازی های رباتیک و کارهای الکترونیک، کودکان و نوجوانان یاد می گیرند، که چطور با اشیاء کار کنند، و مشکلات و مسائل خود را حل کنند و قدرت برنامه ریزی و حل مسئله و خلاقیت را در خود رشد می دهند . بهر حال تخیلات یکی از مهم ترین رکن برای تقویت ذهن و حافظه است. اگر تخیلات وجود نداشت اکنون هیچ رباتی هم در کار نبود.انجام فعالیتهای دستی بخاطر سرگرم کننده بودن و جذاب بودن آن کمک می‌کند تا کودکان در طول فعالیت اصلا متوجه نشوند که در حال علم آموزی هستند. بیایید با کمک هم و با افزایش نمایندگی رباتیک در سراسر کشور اینده ی فرزندانمان را بسازیم. همان طور که میدانید علم رباتیک علمی پیچیده و جذابی می باشد و پیچیدگی های ان هر چه جلوتر می رویم بیشتر می شود. اما با اینکه مبحث بیچیده ای است، این پیچیدگی از جذابیت ان نمی کاهد. و بخاطر همین جذابیت ها ست که کودکان جذب ان می شوند. در واقع این پیچیدگی ها، ذهن کودکان را درگیر می کند و او را به چالش می کشد و در اخر ممکن است که این کودکان در اینده به مخترعین و نوابغ تبدیل شوند. بنابراین اموزش و کار با بسته های رباتیک به رشد و پیشترفت جامعه کمک می کند و در صنعت اختراعات ماشین ها و ابزار الات ها کمک ویژه ای خواهند کرد. شرکت ایده پردازان نوین اسپادانا در همین راستا سعی در فراگیر شدن رشته ی رباتیک در سنین کم می باشد. تلاش ما براوردن اینده ای روشن برای کودکان و ایران زمین به واسطه ی واگذاری نمایندگی رباتیک در سراسر کشور می باشد.

اموزش رباتیک به بچه ها امری مهم در یادگیری فناوری ودیگر زمینه ها می باشد. همانطور که میدانیم کودکان علاقه زیادی به درست کردن چیزهای جدید و خلق کردن دارند. شرکت ایده پردازان نوین اسپادانا در راستای هدف خود و جذب علاقه بیشتر بچه ها به رشته رباتیک، بسته های مهندسی خلاقیت را تولید کرده است و با اموزش نوین ان را در اختیار کودکان و نوجوانان قرار داده است تا با هم و دست به دست هم بتوانیم استعداد فرزندانمان را کشف و زمینه ای برای فعالیت انها در زندگی و اینده بوجود اوریم. این بسته های خلاقیت شامل ساخت قطعات رباتیک می باشد که علاوه بر سرگرمی و بازی، رشد ذهنی کودکان و نوجوانان را کسترش می دهد. همچنین ما برای فروش این بسته های اموزشی و بازی در تمام نقاط کشور نمایندگی می پذیریم.

کودکان میتوانند با ساخت این قطعات رباتیک راه های جدیدی کشف کنند و ذهن ان ها برای آشنایی با مفاهیم برنامه نویسی کامپیوتر باز می شود. جذابیت این کار با رباتیک برای بچه ها به حرکت در اوردن ان هاست که بچه ها را تشویق میکند بارها و بارها با این قطعات متنوع رباتیک بازی کنند.
آکادمی رباتیک و خلاقیت اسپادانا اولین و بزرگ ترین شرکت تولید کننده این ربات ها به صورت بسته های مهندسی خلاقیت مفتخر است با تولید این بسته های رباتیک و خلاقیت ، راهی نوین برای خلاقیت و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان ایران زمین را به وجود اورده است. شرکت ایده پردازان اسپادانا قصد دارد خلاقیت کودکان و نوجوانان را توسعه بخشد و همچنین برای فروش این بسته های خلاقیت در همه مناطق ایران نمایندگی رباتیک می پذیرد. متقاضیان می توانند در صورت تمایل برای اخذ نمایندگی رباتیک فروش بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک در همه شهرهای ایران با همکاران ما تماس حاصل فرمایند.

اخذ نمایندگی رباتیک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

تماس با ما

95014144(031)

09131252855 - 09132148212

info@panex.ir

اصفهان - دانشگاه اصفهان - مرکز رشد

درباره ما

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان  به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود  را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد  و  محصولات تولید شده را  علاوه بر توزیع در  سراسر نقاط کشور،  به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.