مهندسی خلاقیت – بسته  شهربازی

مهندسی خلاقیت -بسته  شهر بازی

آکادمی خلاقیت اسپادانا با نام تجاری پانکس محصول بسته شهر بازی را ارائه نموده ا ست که از بسته های مهندسی خلاقیت جذاب برای نمایندگی رباتیک می باشد..

علاوه بر مدل های آمده در کتاب ، کودکان می توانند با خلاقیت خود ده ها مدل دیگر را نیز بسازند.این ویژگی انعطاف بالای قطعات است که دوره را متفاوت می سازد.

در ابتدای هر درس یک شعر ، داستان و … در مورد آن مدل آورده شده است که این امر باعث تثبیت آن وسیله در ذهن کودک می شود .  و در قسمت دانستنی ها ، مطالب اولیه و کلی مدل از جمله سیستم های حرکتی ، چگونگی کارکرد وسایل شهربازی و … از طریق مدل های مصور آورده شده است که نوآوری جدیدی در کتاب های ویژه کودکان  می باشد . وساخت بیش از ۲۰ مدل انواع وسایل بازی کودکان مدل های جذاب حرکتی مانند کشتی صبا ، چرخ و فلک و …تشریح سیستم حرکتی و چگونگی کارکرد وسایل شهربازی حاوی انواع مفصل ها و قطعات حرکتی

 • حاوی ۱۷ نوع قطعه  و  از آنجا که مهمترین رکن بررسی هر متد آموزشی ، اهداف و نتایج آن است . در این قسمت اهداف کلی دوره های آموزشی مهندسی خلاقیت پانکس آورده شده است که با مطالعه آن شما همواره این اهداف را در خاطر خود سپرده و در آموزش بسته ها این موارد را مدنظر قرار خواهید داد و می توانید پاسخگوی سوالات اولیای دانش آموزان در این راستا باشید .
 • پرورش خلاقیت  – افزایش اعتماد به نفس کودکان  و    آموزش مهارت شمارش  و  آشنایی با رنگ ها و اشکال هندسی مختلف  و     افزایش توانایی جفت کردن و  اشکال مختلف  افزایش قدرت تخیل و تجسم فضایی  و    آموزش مهارت دست ورزی  و  آموزش کار گروهی و همکاری و همدلی با دیگران  رشد سریع تر عقلانی
 • افزایش توانایی حل مشکلات و   بهبود مهارت های اجتماعی نظیر صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با دیگران
 • محصولات را می توانید در سایتهای زیر دنبال کنید
 •  panex.ir
 • bazareq.com
 • مهندسی خلاقیت بسته شهر بازی

  مهندسی خلاقیت بسته شهر بازی

   

 • مهندسی خلاقیت - ثبت بسته شهر بازی

  مهندسی خلاقیت – ثبت بسته شهر بازی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

تماس با ما

95014144(031)

09131252855 - 09132148212

info@panex.ir

اصفهان - دانشگاه اصفهان - مرکز رشد

درباره ما

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان  به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود  را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد  و  محصولات تولید شده را  علاوه بر توزیع در  سراسر نقاط کشور،  به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.