اخذ نمایندگی رباتیک

درباره آکادمی خلاقیت اسپادانا

مجموعه آکادمی خلاقیت اسپادانا از سال 1388 فعالیت خود را با هدف آموزش علوم روز دنیا از طریق ارائه بسته های متنوع آموزشی (ویژه 3 تا 17) و تهیه سیستم آموزشی جامع متناسب با بسته ها آغاز کرد.

مجموعه متشکل از اولین اعضای تیم رباتیک اسپادانا دبیرستان شهید اژه ای (تیزهوشان) اصفهان، فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، در رشته های برق، مکانیک، کامپیوتر، MBA، عمران، مهندسی سیستم های اقتصادی و … در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

بیانیه ماموریت شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان – آکادمی خلاقیت اسپادانا

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های  تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد و محصولات تولید شده را علاوه بر توزیع در سراسر نقاط کشور، به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.و آماده تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

مهندس سید محمود فخری –  09132148212

خلاقیت
کیفیت آموزش
موفقیت

محصولات آکادمی خلاقیت اسپادانا با توجه به محتوای آموزشی و کتابهای تهیه شده با طرح درس مشخص قابلیت برگزاری کلاسهای ویژه از مهدکودک ها تا دبیرستان را دارد و وسیله کمک آموزشی مناسبی در مراکز آموزشی می باشد. تمامی محصولات با توجه با محوریت هوشهای چندگانه جهت پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان طراحی و با کیفیت بالا تحت نظر کارشناسان مرتبط و با تجهیزات مدرن تولید خواهد شد. مدیریت و کارکنان خلاق این شرکت با توجه به تعهد و تخصص ، جوی دوستانه و دلسوزانه در محیط کار بوجود آورده اند و آماده تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستند.

کسب دو مقام اول در مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان در سال 2006
کسب مقام اول مسابقات جهانی ربوکاپ آمریکا در سال 2007
کسب مقام اول مسابقات جهانی ربوکاپ آزاد پرتغال در سال 2007
کسب مقام اول مسابقات جهانی ربوگاپ آزاد آلمان در سال 2009
کسب مقام اول جشنواره جوان خوارزمی در سال 1388
عضویت سه عضو مجموعه در بنیاد ملی نخبگان و …

  تماس با ما

  با ما در تماس باشید

  اصفهان – دانشگاه اصفهان – مرکز رشد
  info@panex.ir
  09132148212

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

  تماس با ما

  95014144(031)

  panex.ir - 09132148212

  info@panex.ir

  اصفهان - دانشگاه اصفهان - مرکز رشد

  درباره ما

  شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان  به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود  را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد  و  محصولات تولید شده را  علاوه بر توزیع در  سراسر نقاط کشور،  به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.