محصول ربات  مکانیک بات 1

این ربات را  پانکس(پیشرو در ایده پردازی،نوآوری و کشف ستارگان) در  ادامه محصولات مهندسی خلاقیت و رباتیک  تولید نموده است

بسته آموزشی ربات مکانیک بات1

این بسته آموزشی از جمله بسته های اضافه شده به محصولات رباتیکی آکادمی خلاقیت اسپادانا می باشد

آکادمی  خلاقیت اسپادانا به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک و بسته های مهارتی سعی دارد با محوریت هوش های چندگانه و تنوع زیاد محصولات خود گامی در جهت پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان عزیز ایران بردارد.

ربات مکانیک بات با رویکرد خلاقیتی و بدون کتاب عرضه شده است و از قطعات پلاستیکی و پیچ و مهره شماره 3 فلزی تشکیل شده و دارای کنترل و کابل و کیت موتور می باشد وجود دو موتور در ربات باعث شده  مخاطبان عزیز بتوانند رباتهای حرکتی متنوع را طراحی نموده و بسازند. این ربات برای سن های بین 7 تا 12 سال پیشنهاد می گردد و می تواند با طرح درس حدود 32 جلسه کل سال هفته ای یک جلسه را پوشش آموزشی دهد

نمایندگی رباتیک این مجموعه مورد پوشش آموزشهای مربوط قرار خواهد گرفت و پشتیبانی کامل آموزشی و ارائه طرح درس ها و همچنین پشتیبانب قطعات صورت خواهد پذیرفت.

شما هم می توانید یکی از همکاران ما در سراسر کشور باشید

لطفا در قسمت نمایندگی فرم را تکمیل و ارسال فرمایید.

مکانیک ربات ویژه کودکان و نوجوانان

ساخت  ده ها مدل ربات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

تماس با ما

95014144(031)

09131252855 - 09132148212

info@panex.ir

اصفهان - دانشگاه اصفهان - مرکز رشد

درباره ما

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان  به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود  را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد  و  محصولات تولید شده را  علاوه بر توزیع در  سراسر نقاط کشور،  به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.